poniedziałek, 27 lutego 2012

Czym jest manicure hybrydowy ?

W komentarzu zapytano mnie czym jest manicure hybrydowy więc postaram się wyjaśnić... :)

MANICURE HYBRYDOWY stał się konkurencją dla zwykłego manicuru. Czyli zamiast malowania paznokci zwykłym lakierem, który trzyma się max tydzień, maluje się paznokcie naturalne jak i przedłużane lakiero żelem. Wygląda on jak zwykły lakier do paznokci, a utrzymuje się 2-3 tygodnie, bez żadnych odprysków i bez matowienia. Połysk utrzymuje się cały czas. Hybrydę tą utwardza się w lampie UV, jednak stylizacja ta, trwa bardzo krótko. Nie niszczy to paznokci ! A usunięcie materiału z paznokcia możliwe jest tylko przez kompetentą osobę, gdyż tego lakieru nie zmyjemy zwykłym zmywaczem.

Manicure hybrydowy jest dla osób o 'zdrowych' paznokciach. Nie nadaje się dla osób, którym się paznokcie rozdwajają, ponieważ wytrzymałość tego lakieru już spada... do ilu dni ? to już zależy od każdej osoby z osobna.

Jest to świetna inicjatywa dla zapuszczenia paznokci, jednak oczywiście, ze wzrostem naszego paznokcia pojawia się odrost.

Ceny manicuru hybrydowego się wahają, ale kosztuje mniej niż przedłużenie paznokci.

Przebieg manicuru hybrydowego wygląda następująco :
1. Standardowe przygotowanie paznokci, odsunięcie skórek, nadanie kształtu paznokciom, zmatowienie
2. Użycie kolejno lakierów : baza, kolor, nabłyszczacz. Każdy lakier jest utwardzany w lampie UV 2 min, a w lampie LED 30 sekund.
3. Na koniec oliwka i gotowe :)

__________________________

Przedstawiam moją skromną kolekcję tych oto lakierów :


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz